Textile printing

trika.repress.cz

 

 

Order textile goods On-line

T-shirts, Polos, shirts, sweatshirts, hats, pantssimply every promotional textile made by proved manufacturer can be ordered straight in our e-shop. Our eshop is designed to provide clear sorting according your wish - by size, colour, usage, type,... T-SHIRTS | E-SHOP >>>

The fastest T-shirt and other fabrics printing Hodonin

Dle vytížení a stavu skladu triček garantujeme termín potisku 3 až 5 pracovních dnů. V případě, že potisk trička potřebujete dříve, lze jej na naší provozovně Copy Color vyrobit expresně již do 6 hodin. Provádíme potisk i na vlastní dodaný materiál. Cenu potisku ovlivňuje způsob zpracování, počet kusů, velikost a barevnost motivů.  Běžné bílé triko s barevným A4 potiskem vás vyjde pouze na 148,- Kč s DPH.

Potisk na triko a textil můžete využít i jako firemní oděv a zároveň propagace vaší firmy. Kromě firemních a pracovních oděvů zhotovíme potisk na maturitní a absolventská trička, sportovní, klubová trika a libovolný textil pro další příležitosti. Skladem nabízíme kvalitní trička značek Adler, Xfer a Roly gramáže 155-200 vhodné pro potisk. Trička mají kulatý průkrčník, všechny švy zdvojeny, zpevněné ramenní pásky, trup je po stranách beze švů a materiál 100% bavlna. Barva trika bílá, žlutá, světle modrá, tmavě modrá, červená, zelená a černá, velikosti XXS, XS, S, M, L, XL, XXL.

Ostatní textil na potisk si můžete vybrat z řady katalogů za bezkonkurenční ceny.

Pillow printing only 301, - CZK

Do 5 pracovních dnů vám vyrobíme polštář s vlastním motivem formátu 35×35cm. Polštář lze také vyrobit jako oboustranný za 404,- Kč. Stačí dodat fotografii v dostatečném rozlišení a netradiční dárek je hotov.

Výšivky a Potisk textilu I Fotogalerie
potisk-polokosile-mnd-02.jpg potisk-textilu-01.jpg potisk-textilu-02.jpg potisk-textilu-03.jpg potisk-textilu-04.jpg potisk-textilu-05.jpg potisk-textilu-06.jpg potisk-textilu-07.jpg potisk-textilu-08.jpg potisk-textilu-09.jpg potisk-textilu-10.jpg potisk-trika-vzp-01.jpg vysivka-beins.jpg vysivka-sala-tente.jpg vysivka-svetr-tente4.jpg

Technology of textile printings

Thermal transfer printing - digital printings

Technologie potisku textilu umožňující tisk plnobarevných motivů od 1 ks. Velikost potisku může být až 420×297mm. Potisk se provádí technikou přenesení barevného motivu za tepla a vysokého tlaku přímo na vlákna textilu. 

Cut graphics - Stripflock, Videoflex

Technologie potisku textilu s výbornými vlastnostmi. Je vhodný pro potisk od 1 ks. Motiv musí být vyřezatelný pomocí plotru. Jedná se tedy o nápisy, loga, jednoduché obrázky. Tato technologie je nejvhodnější pro potisk dresů a vysoce zatěžovaných, často praných oděvů. Potisk může mít hladký gumový povrch - Flex, nebo jemný sametový povrch - Flock. 

Silkscreen - screen printings

Potisk triček je stálý a velmi odolný. Technologie potisku sítotiskem je vhodná pro větší série jednoho motivu. Sítotiskem doporučujeme potiskovat série 20 ks a více, protože příprava tisku je finančně nákladnější vzhledem k nutnosti zhotovení síta. 

Embroidery - needlework

Strojní výšivka je považována za luxusnější typ aplikace a je prováděna zejména na dražší typy materiálů jako jsou polokošile, mikiny či bundy. Hlavní omezení je v nemožnosti přenést jemné detaily nebo složité motivy. Barevnost se řídí spekterem barevných nití. Výšivka může obsahovat až 12 barevných odstínů. Modní jsou takzvané 3D výšivky, které vystupují z povrchu materiálu. Strojní výšivkou se dají zhotovit i nášivky nebo výšivkové aplikace. Výšivka se může kombinovat s tiskem.

REPRESS, spol. s r.o.


Mon-Fri   |   7.00 a.m. - 3.30 p.m.

Plucarna 3594/10
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

repress@repress.cz

gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, branch office


Mon-Fri   |   8.00 a.m. - 4.30 p.m.

Department store ESO
Narodni trida. 3687/42
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

copycolor@repress.cz

gsm: +420 777 341 300