Stickers

Whatever stickers you dream about

Samolepka může často nahradit náročnější, nebo i nemožnou metodu potisku předmětu či plochy. Samolepky jsou také žádaným reklamním produktem. Firma REPRESS má pro vás připraveno množství materiálů, povrchových úprav a provedení PVC i papírových samolepek pro rozmanité použití. Samolepky se uplatní například v reklamě, jako štítky, na auta, označení výrobků nebo zařízení, přelepky, nosiče čárového kódu a podobně. Zvláštním druhem samolepky jsou také etikety, polepy a samolepicí fólie.

Naše technologie dovoluje přitom výrobu i plnobarevných samolepek ve fotografické kvalitě, v malém počtu kusů od nejmenších rozměrů až do neomezené velikosti za přijatelnou cenu a v krátkém časovém termínu. Moderní digitální metodou vám vyrobíme samolepku libovolného tvaru. Poradíme vám, jaký materiál a provedení samolepky zvolit pro váš účel, množství, požadovanou životnost, druh umístění a podklad. Na přání vám zhotovíme grafický návrh samolepky.

Polepy výloh I Fotogalerie
art-cafe-2.jpg delimax-vanoce-1.jpg delimax-velikonoce-4.jpg kaple-cejkovice-intarzie-4.jpg lepeni-plotr-samolepka.jpg mnd.jpg polep-vylohy-visto-02.jpg polep-vylohyl-club96a-02.jpg rekpol-simacek1.jpg sykora-kychyne.jpg

Types of stickers

Samolepky můžeme podle vaší potřeby dodat samostatně kusově, jako řezanou plotrovou grafiku pro okamžité použití. U většího množství je obvyklé umístění předřezaných samolepek na arších pro jednoduché sejmutí, nebo i v rolích. Podkladový silikonový papír může být na přání splitovaný.

Barevná škála samolepek zahrnuje kromě klasického bílého podkladu také samolepky čiré, případně další barvy nosiče. Povrch polepu může být v provedení matném či lesklém, ale zvláště pro reklamní účely také prosvítající (translucentní) nebo odrazivý (reflexní). Dodáme také samolepky lehce odlepivé (semipermanentní). Speciálním případem je samolepka magnetická (například pro dočasné použití na automobilech).

Heavy duty stickers

Pro náročnější provozní nebo venkovní podmínky (vlhkost, UV záření, teplotní a mechanické vlivy) mohou posloužit samolepky s vysokou lepivostí, speciálním solventním potiskem, případně opatřené povrchovou úpravou - laminací.

REPRESS, spol. s r.o.


Mon-Fri   |   7.00 a.m. - 3.30 p.m.

Plucarna 3594/10
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

repress@repress.cz

gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, branch office


Mon-Fri   |   8.00 a.m. - 4.30 p.m.

Department store ESO
Narodni trida. 3687/42
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

copycolor@repress.cz

gsm: +420 777 341 300