REPRESS.cz - the advertising agency in Hodonin

Advertising, printing and bookbinding since 1992

MONDAY - FRIDAY    /    7.00 a.m. - 3.30 p.m.

REPRESS, mapa

Firma REPRESS je v současnosti největší reklamní agentura, tiskárna a knihařství na Hodonínsku. Nabízíme kompletní služby v oblasti polygrafie, reklamy a tradičních knihařských prací. REPRESS má pevnou pozici na trhu již od svého založení v roce 1992. Disponujeme řadou moderních digitálních tiskových strojů renomovaných značek Xerox, Roland, Minolta, Riso, ale i klasickými ofsetovými a knihtiskovými stroji. Naše profesionálně vybavené grafické a DTP pracoviště pravidelně softwarově i hardwarově vylepšujeme. Graficky jsou zakázky zpracovávány podle typografických pravidel a grafický návrh je vždy přizpůsoben na míru konkrétnímu klientovi a zakázce. Unikátní je také naše knihařská dílna, která se zabývá jak dokončováním tiskovin, tak klasickou knižní vazbou a opravami knih.

Express your wishes / requirements directly to the source!

V hlavním objektu firmy REPRESS na ulici Plucárna 3594/10 je soustředěna převážná část výroby a sídlí zde též vedení firmy. U tohoto objektu se také nachází vlastní parkoviště pro zákazníky a dvůr, což usnadňuje paletové nakládání zboží. Objednávky na tisk, reklamní služby a knihařství můžete zadat přímo v naší zakázkové kanceláři, nebo s námi můžete komunikovat elektronicky. Naší velkou výhodou je, že většinu zakázek realizujeme pod jednou střechou. Dodací lhůty, náklady i finální cenu tedy držíme co možná nejníže.

REPRESS

History of REPRESS.cz

Firma REPRESS, spol. s r.o. byla založena v září 1992. Hlavním důvodem vzniku firmy byl nedostatek tiskařských a knihařských služeb v okresním městě Hodonín po zrušení podniku Služby města Hodonín.

Svou činnost firma REPRESS začínala s osmi zaměstnanci jako tiskárna a knihařství. Sídlo firmy REPRESS bylo původně na ulici Velkomoravská 16 v Hodoníně. V roce 1994 došlo k výrazným změnám v managementu firmy a společnost si začala budovat novou strategii a rozšiřovat polygrafickou výrobu. Pro výrobní a administrativní účely byl zakoupen objekt na ulici Plucárna 3594/10, kde sídlí firma REPRESS dosud. Vzhledem k tomu, že se podstatně rozšířil okruh výrobních činností, firma přijala nové zaměstnance. Začínali jsme s ofsetovými stroji, později jsme pořídili tampónovací dvoubarevné stroje, řezací a tiskové plotry, knihtiskovou technologii včetně termoražby a výseků. Pro uspokojení zákazníků byl instalován výkonný laser CO2 pro značení a řezání. Máme vlastní plně vybavenou dokončovací dílnu – knihárnu a ruční knihvazačství. V současné době náš ucelený pracovní cyklus umožňuje realizaci zakázky od návrhu po dokončení.

Firma REPRESS taktéž zřídila svou pobočku – zakázkovou kancelář. Pobočka COPY COLOR se nachází v centru Hodonína v obchodním domě ESO na Národní třídě. Nyní slouží tato pobočka taktéž jako kopírovací centrum pro širokou veřejnost a je vybavena moderní digitální tiskovou technikou. Samozřejmostí je vlastní grafické a DTP pracoviště.

REPRESS, spol. s r.o.


Mon-Fri   |   7.00 a.m. - 3.30 p.m.

Plucarna 3594/10
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

repress@repress.cz

gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, branch office


Mon-Fri   |   8.00 a.m. - 4.30 p.m.

Department store ESO
Narodni trida. 3687/42
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

copycolor@repress.cz

gsm: +420 777 341 300