Plastic 3D letters

Shop window stickers, buildings, stores advertising

Polep výlohy umožní Vaší provozovně vystoupit z šedi sousedících budov a upoutat pozornost na vaše produkty nebo služby. Polepy výloh, ať už v provedení z pohledové nebo vnitřní strany, jsou efektivní pro svoje jednorázové pořizovací náklady, okamžitou účinností a dlouhou životností. Používají se víceleté polymerické nebo lité fólie, velkoformátový tisk s UV laminací, tisk na oneway vision (dírkovaná) fólii.

Advertising you can easily behold

Zvažujete umístění velkoplošné reklamy na vaši provozovnu, na štít domu, v provedení jako reklamní plocha, banner, nebo třeba reklama na billboard? Pomůžeme vám a zhotovíme náročné velkoplošné tisky! Velkoplošná reklama je v mnoha případech nenahraditelná a může zastoupit jiné formy, například inzeráty v novinách. Vhodně umístěná, přiměřeně velká a dobře provedená reklamní plocha je dlouhodobě účinná.

3D Písmena I Ukázka

Show off even during night - light advertising

Naše reklamní agentura nabízí komplexní řešení pro výrobu světelné reklamy, jak do interiérů, tak i pro venkovní světelnou reklamu. Světelná reklama formou signmakingu je výborným prostředkem, jak zviditelnit vaši firmu, obchod nebo provozovnu za přijatelné finanční prostředky.

Světelná reklama | Fotogalerie
fast-food.jpg hospoda-pod-sedmickou.jpg lekarna.jpg rek-svetelna-herna.jpg rek-svetelna-viole01.jpg rekbud-bud-tabak.jpg rekbud-pecivo02.jpg rekbud-tabak1.jpg rekbud-vak01.jpg svetelna-reklama-propago-01.jpg

Lights panels and banners

Výrobní proces světelné reklamy má řadu specifikací, které následně řešíme až se zákazníkem tak, aby mu naše světelná reklama padla přímo na míru. Typickým příkladem jsou jednostranné nebo oboustranné světelné panely, které se instalují na fasády domů. Taková světelná reklama, může mít např. rám z hliníku nebo různých plastových profilů. Prosvětlená plocha pak může být z plexiskla, která je pak následně polepena speciální translucentní samolepící fólií, nebo banerovou fólií, kterou vám navrhneme dle vašich představ. Jako zdroj světla v našich světelných panelech využíváme zářivky, neony, LED diody a další. 

REPRESS, spol. s r.o.


Mon-Fri   |   7.00 a.m. - 3.30 p.m.

Plucarna 3594/10
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

repress@repress.cz

gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, branch office


Mon-Fri   |   8.00 a.m. - 4.30 p.m.

Department store ESO
Narodni trida. 3687/42
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

copycolor@repress.cz

gsm: +420 777 341 300