Leaflets / Posters / Invitation

Posters & leaflets - whatever size and quantity

Plakát a leták patří mezi často používané tiskoviny, nejčastěji pro reklamní a propagační účely. Připravíme vám rádi kreativní grafický návrh tak, aby vaše plakáty nebo letáky splnily zamýšlený účel a odborně poradíme s volbou materiálu. Zvolit můžete z několika druhů papíru, od tisku černobílého až po plnobarevný na křídový papír. Doporučíme také nejvhodnější metodu tisku plakátu či letáku s ohledem na optimální množství, cenu a termín dodání. Vaše tiskoviny také dále zpracujeme (řezání, ohyb, balení).

Oznámení I Ukázka

Birthday invitation

Pozvánkou na narozeniny, oslavu či výročí každá oslava začíná. Originální pozvánka překvapí vaše přátele ještě dříve, než samotná oslava začne. Realizované narozeninové pozvánky vytištěné na grafických papírech, které máme skladem, jsou k vidění v prezentační knize. Nabízíme také narozeninové pozvánky pro děti s dětskými motivy, pozvánky na promoce či posezení s přáteli např. ve sklípku nebo na různé zahradní párty a oslavy.

Ať už se rozhodnete pro realizaci pozvánek na naší provozovně REPRESS nebo pobočce Copy Color, při výběru pozvánky s vámi zkonzultujeme grafický návrh, papír i texty. Papíry nabízíme různých barev i tloušťky od grafických hladkých (křídy lesklé, tak matné) až po strukturované.

Pokud si vyberete jakoukoliv pozvánku z našeho katalogu, vyzvednout si ji můžete do 3 pracovních dnů. Pokud budeme vytvářet nový návrh pozvánky z vámi přinesených dat, pozvánku vám grafik navrhne a po korektuře je nachystána k vyzvednutí obvykle do 5 pracovních dnů. I vámi navržená zpracovaná pozvánka přinesená v datové podobě na USB klíči nebo CD je realizována do 24hodin od zadání zakázky.

Announcements

V kategorii oznámení u nás naleznete jak svatební oznámení, tak oznámení o promoci či oznámení o ukončení studia a různé jiné. Vyrábíme je z kvalitních grafických papírů s využitím moderních technologií. Takto navržené a zpracované oznámení všech druhů obzvláštní pro vás již tak důležitý den. Pokud by jste si i přes širokou nabídku nevybrali a měli vlastní představu o návrhu, jsme připraveni ji s vámi konzultovat a zrealizovat k vaší spokojenosti. Pokud se jedná o nepravidelné a zvláštní typy oznámení, můžeme je pomocí výsekové formy zpracovat do vámi požadovaného formátu. Jedná-li se o nepravidelné ozdobné okraje nebo různá rylovaná skládací oznámení, i touto technologií se zabýváme a umožníme vám realizovat vaše představy. Při této technologii ovšem počítejte s delší dobou dodání.

Svatební oznámení vyrábíme z kvalitních grafických papírů s využitím moderních technologií jako je použití laseru, digitálního tisku, termografického tisku, ale i technologií starých po mnoho let, které dodávají svatebním oznámením slavnostní punc. Mezi ně se řadí slepotisk, reliéfní tisk, ražba fólií a tvarový výsek.

Doplněk ke svatebnímu oznámení, ale také na firemní a jiné společenské akce je pozvání ke stolu, zasedací pořádek a jmenovky. I tyto jednoduché kartičky by měli být zpracovány profesionálně a ve stejném duchu jako pozvánka či oznámení. 

Catalogue of invitations & Announcements

Pokud si vyberete jakoukoliv pozvánku či oznámení z našeho katalogu, vyzvednout si ji můžete do 3 pracovních dnů. Pokud budeme vytvářet nový návrh z vámi přinesených dat, pozvánku i oznámení vám grafik navrhne a po korektuře je nachystána k vyzvednutí obvykle do 5 pracovních dnů. I vámi navržená zpracovaná pozvánka přinesená v datové podobě na USB klíči nebo CD je realizována do 24hodin od zadání zakázky.

Na každou společenskou akci, ať už soukromou nebo společenskou, bychom měli být zváni pozvánkou.

Classic Invitations & Announcements examples:

  • Exhibition
  • Trade Fair
  • Corporate events
  • Vernissage
  • Birthday party
  • Celebration

Our Technology

Pro tisk plakátů a letáků disponuje firma REPRESS různými technologiemi. Všechny vynikají vysokou kvalitou tisku, u fotografií omezenou většinou pouze grafickým rozlišením předlohy.

Offset printing

Ofsetový tisk je vhodný pro větší náklady a do formátu papíru B2, tj. 50×70 cm. Potisknout lze oboustranně papír ofsetový, karton i papír křídový větší gramáže. Jako ideální se tato metoda jeví pro barevné letáky velkých množství, cena za kus je pak velmi příznivá.

Digital printing

Digitální tisk je profesionální způsob umožňující rychlý, téměř okamžitý plnobarevný oboustranný tisk z grafické předlohy, a to prakticky od jednoho kusu, do velikosti formátu SRA, tj. 330×488 mm, na libovolný druh papíru do gramáže 300g. Hodí se pro malonákladové a středonákladové plakáty menších rozměrů, letáky či prospekty. Pořídit je z vlastní předlohy můžete na počkání v naší provozovně Copy Color.

Risograf (riso) je zařízení pracující na principu sítotisku a lze využít pro velmi rychlý a levný černobílý tisk plakátů nebo letáčků většího množství kusů do formátu A3 v dostatečné kvalitě.

Large format printing - big screen

Velkoplošný tisk umožnuje barevný tisk na papír běžné gramáže (případně i na fólii, textilii nebo samolepku) šíře až 136 cm, délka potisku na tomto stroji je prakticky neomezená. Tento způsob tisku oceníte, potřebujete-li menší množství rozměrově výrazných plakátů, využívá se také pro velkoplošnou reklamu a billboardy.

REPRESS, spol. s r.o.


Mon-Fri   |   7.00 a.m. - 3.30 p.m.

Plucarna 3594/10
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

repress@repress.cz

gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, branch office


Mon-Fri   |   8.00 a.m. - 4.30 p.m.

Department store ESO
Narodni trida. 3687/42
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

copycolor@repress.cz

gsm: +420 777 341 300