Big screens / Billboard

Billboards

Na vámi vybraný billboard libovolné velikosti zhotovíme a realizujeme polep podle vašich představ a našich zkušeností. Billboard je forma velkoplošné reklamy tam, kde se pohybuje velké množství lidí, kde je velký provoz, v místech kde lze oslovit cílovou skupinu.

Novinkou mezi námi nabízenými službami je mobilní pojízdná reklama, nový druh billboardu (5,1 x 2,4 m), billboardu na kolečkách - reklamní vozík, se kterým oslovíte daleko více lidí - umístnění měníme několikrát do týdne - parkoviště velkých nákupních domů, pěší zóny, okolí dopravních uzlů.

Billboardy a fasády I Fotogalerie
billboard-lazne-hodonin-01.jpg billboard-lazne-hodonin-04.jpg billboard-repress-obchvat02.jpg billboard-repress-vymyslime01.jpg polep-vyrobni-haly-tente-01.jpg rek-gapa02.jpg sablona-na-fasadu-11.jpg skola-rohatec-fasada.jpg sykora-fasada-1.jpg zs-archlebov.jpg

Big screen advertising - sails, tarpaulin

Plachta je vhodná reklamní plocha v zástavbě anebo tam, kde právě nestojí billboardy, lze ji dočasně umístit na provozovnu, plot, sloupy a podobně. Snadno se instaluje. Plachtovinu o prakticky neomezené velikosti dodáme, vyrobíme též autoplachtu, potiskneme na velkoplošných strojích, opatříme také oky a úchyty.

Roller systems

Rolery jsou pevné, většinou plachtové nosiče a fólie, pro upevnění na zeď anebo v praktických prezentačních stojanech. Lze je snadno převážet a instalovat. Nabízíme několik typizovaných rozměrů stojanů.

Flags, mesh-work

Jsou lehké a skladné, mohou nahrazovat těžké a neprodyšné bannery. Potiskneme materiál vlajkoviny a textilních transparentů, podle požadavků opatříme záhyba a úchyty.

Gable wall - advertising on the house fasade

Provedeme návrh a vizualizaci velkoplošné reklamy na štítu vybraného domu a zhotovíme velkoplošnou reklamu (na plachtě s úchyty) určenou pro umístění v lanovém rámu.

Big screen advertising on solid carrier - board

Dodáme a polepem opatříme plastové tabule tloušťky od 0,3 mm do 20 mm a rozměrech až 2 x 4 metru. Podkladové médium (desku) lze opakovaně použít.

Cedule a tabule I Fotogalerie
amax-orient-system-1.jpg kamen-eu.jpg mosazna-tabule-01.jpg orient-hlinik-mu.jpg popisne-a-orientacni-cisla-3.jpg reklamn-tabule-zoo-1.jpg tab-mosaz01.jpg tabule-lazne-lednice-02.jpg tabule-mosaz-eu01.jpg tabule-mosaz-mnd.jpg

Big screen posters and pictures

Forma velkoplošné reklamy pro interiér i venkovní prostředí pro krátkodobější použití, levná forma, zhotovíme na plakátovací papír v libovolném barevném provedení metodou digitálního tisku.

REPRESS, spol. s r.o.


Mon-Fri   |   7.00 a.m. - 3.30 p.m.

Plucarna 3594/10
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

repress@repress.cz

gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, branch office


Mon-Fri   |   8.00 a.m. - 4.30 p.m.

Department store ESO
Narodni trida. 3687/42
695 01 Hodonin
CZECH REPUBLIC

copycolor@repress.cz

gsm: +420 777 341 300