Samolepky / Tabulky

Polepy výloh, budov, provozoven

Polep výlohy umožní Vaší provozovně vystoupit z šedi sousedících budov a upoutat pozornost na vaše produkty nebo služby. Polepy výloh, ať už v provedení z pohledové nebo vnitřní strany, jsou efektivní pro svoje jednorázové pořizovací náklady, okamžitou účinností a dlouhou životností. Používají se víceleté polymerické nebo lité fólie, velkoformátový tisk s UV laminací, tisk na oneway vision (dírkovaná) fólii nebo plastická písmena.

 Stáhněte si náš leták o reklamním polepu!

Polepy výloh I Fotogalerie
art-cafe-2.jpg delimax-vanoce-1.jpg delimax-velikonoce-4.jpg kaple-cejkovice-intarzie-4.jpg lepeni-plotr-samolepka.jpg mnd.jpg polep-vylohy-visto-02.jpg polep-vylohyl-club96a-02.jpg rekpol-simacek1.jpg sykora-kychyne.jpg

Samolepky, jaké si jen usmyslíte

Samolepka může často nahradit náročnější, nebo i nemožnou metodu potisku předmětu či plochy. Samolepky jsou také žádaným reklamním produktem. Firma REPRESS má pro vás připraveno množství materiálů, povrchových úprav a provedení PVC i papírových samolepek pro rozmanité použití. Samolepky se uplatní například v reklamě, jako štítky, na auta, označení výrobků nebo zařízení, přelepky, nosiče čárového kódu a podobně. Zvláštním druhem samolepky jsou také etiketypolepy aut a samolepicí fólie3D samolepky zalité pryskyřicí.

Naše technologie dovoluje přitom výrobu i plnobarevných samolepek ve fotografické kvalitě, v malém počtu kusů od nejmenších rozměrů až do neomezené velikosti za přijatelnou cenu a v krátkém časovém termínu. Moderní digitální metodou vám vyrobíme samolepku libovolného tvaru. Poradíme vám, jaký materiál a provedení samolepky zvolit pro váš účel, množství, požadovanou životnost, druh umístění a podklad. Na přání vám zhotovíme grafický návrh samolepky.

Provedení samolepek

Samolepky můžeme podle vaší potřeby dodat samostatně kusově, jako řezanou plotrovou grafiku pro okamžité použití. U většího množství je obvyklé umístění předsekaných samolepek na arších pro jednoduché sejmutí, nebo i v rolích. Podkladový silikonový papír může být na přání splitovaný. Provádíme i digitální tvarový výsek samolepek.

Barevná škála samolepek zahrnuje kromě klasického bílého podkladu také samolepky čiré a celou barevnou škálu. Povrch polepu může být v provedení matném či lesklém, ale zvláště pro reklamní účely se používá pro světelnou reklamu translucentní nebo odrazová (reflexní). Samolepky mají několi druhů lepidel - od lehce lepivých (semipermanentní) až po speciální lepidla. Dalším případem je magnetická fólie (například pro dočasné použití na automobilech - taxi, policie).

Pro konkrétní zakázku je ovšem nezbytně nutné vybrat správný typ samolepící fólie. Mezi nejrozšířenější samolepky patři: Litá fólie, válcovaná fólie, polymerická válcovaná fólie, monomerická válcovaná fólie. Další speciální fólie jsou: polyesterová fólie, PVF fólie, křehké lité fólie, hybridní fólie a bezpečnostní fólie. s atestem.

Samolepky do náročnějších podmínek

Pro náročnější provozní nebo venkovní klimatické podmínky (vlhkost, UV záření, teplotní a mechanické vlivy) mohou posloužit samolepky s vysokou lepivostí, speciálním solventním potiskem, případně opatřené povrchovou úpravou - laminací.

Cedule a tabulky

Dodáme s potiskem nebo polepem, opatříme plastové tabule síly/tloušťky od 0,3 mm do 20 mm a rozměrech až do 2 x 4 metru. Podkladové médium desku lze opakovaně použít – plast, Dibond, nerez, zinkový plech a celou řadu pevných materiálů. Signmaking je možno opatřit i rámem – používáme špičkovou značku NIELSEN.

Cedule a tabule I Fotogalerie
amax-orient-system-1.jpg kamen-eu.jpg mosazna-tabule-01.jpg orient-hlinik-mu.jpg popisne-a-orientacni-cisla-3.jpg reklamn-tabule-zoo-1.jpg tab-mosaz01.jpg tabule-lazne-lednice-02.jpg tabule-mosaz-eu01.jpg tabule-mosaz-mnd.jpg

REPRESS, spol. s r.o.


Po-Pá   |   7.00 - 15.30

Plucárna 3594/10
695 01 Hodonín

repress@repress.cz

tel.: +420 518 341 700
gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, provozovna


Po-Pá   |   8.00 - 16.30

Obchodní dům ESO
Národní tř. 3687/42
695 01 Hodonín

copycolor@repress.cz

tel.: +420 518 342 531
gsm: +420 777 342 531

již 25 let s Vámi - REPRESS.cz