Plakáty / Letáky / Pozvánky / Dárkové poukazy

Plakáty a letáky - libovolné množství i velikost

Plakát a leták patří mezi často používané tiskoviny, nejčastěji pro reklamní a propagační účely. Připravíme vám rádi kreativní grafický návrh tak, aby vaše plakáty nebo letáky splnily zamýšlený účel a odborně poradíme s volbou materiálu.

Zvolit můžete z mnoha druhů papíru, od tisku černobílého až po plnobarevný na křídový papír. Doporučíme také nejvhodnější metodu tisku plakátu či letáku s ohledem na optimální množství, cenu a termín dodání. Vaše tiskoviny také dále zpracujeme (řezání, skládání, vazba, balení).

Oznámení I Ukázka

Narozeninové / Dárkové poukazy

Pozvánkou na narozeniny, oslavu či výročí každá oslava začíná. Originální pozvánka překvapí vaše přátele ještě dříve, než samotná oslava začne. Realizované narozeninové pozvánky vytištěné na grafických papírech, které máme skladem, jsou k vidění v našem katalogu. Nabízíme také narozeninové pozvánky pro děti s dětskými motivy, pozvánky na promoce či posezení s přáteli např. ve sklípku nebo na různé zahradní párty a oslavy.

Daruj billboard jako dárek - novinka - reklamní vozík - mobilní reklama -  graficky připravíme, přivezeme, ohromíme a zase odvezeme.

Ať už se rozhodnete pro realizaci pozvánek na naší provozovně REPRESS nebo pobočce COPY COLOR, při výběru pozvánky s vámi zkonzultujeme grafický návrh, papír i texty. Papíry nabízíme různých barev i tloušťky od grafických hladkých (křídy lesklé, tak matné) až po strukturované.

V naší nabídce též nechybí ani komplexní realizace dárkových pozvánek a poukazů.

Pokud si vyberete jakoukoliv nározeninou pozvánku či dárkový poukaz z našeho katalogu, vyzvednout si ji můžete do 3 pracovních dnů. Pokud budeme vytvářet nový návrh pozvánky / dárkového poukazu z vámi přinesených dat, pozvánku vám grafik navrhne a po korektuře je nachystána k vyzvednutí obvykle do 5 pracovních dnů. I vámi navržená zpracovaná pozvánka / dárkový poukaz dodáná v elektronické podobě je realizována do 24 hodin od schválení zakázky.

Oznámení

V kategorii oznámení u nás naleznete jak svatební oznámení, tak oznámení o promoci či oznámení o ukončení studia a různé jiné. Vyrábíme je z kvalitních grafických papírů s využitím moderních technologií. Takto navržené a zpracované oznámení všech druhů obzvláštní pro vás již tak důležitý den. Pokud by jste si i přes širokou nabídku nevybrali a měli vlastní představu o návrhu, jsme připraveni ji s vámi konzultovat a zrealizovat k vaší spokojenosti. Pokud se jedná o nepravidelné a zvláštní typy oznámení, můžeme je pomocí digitálního laserového výseku - výsekové formy zpracovat do vámi požadovaného formátu. Jedná-li se o nepravidelné ozdobné okraje nebo různá rylovaná skládací oznámení, i touto technologií se zabýváme a umožníme vám realizovat vaše představy. Při této technologii ovšem počítejte s delší dobou dodání.

Svatební oznámení tiskneme na kvalitní grafické papíry (často i na ruční papír) s využitím moderních technologií jako je použití laseru, digitálního tisku, termografického tisku, ale i technologií knihtisku, které dodávají svatebním oznámením slavnostní punc. Mezi ně se řadí slepotisk, reliéfní tisk, ražba fólií a tvarový výsek.

Doplněk ke svatebnímu oznámení, ale také na firemní a jiné společenské akce je pozvání ke stolu, zasedací pořádek a jmenovky. I tyto jednoduché kartičky by měli být zpracovány profesionálně a ve stejném duchu jako pozvánka či oznámení. 

Katalog pozvánek a oznámení

Pokud si vyberete jakoukoliv pozvánku či oznámení z našeho katalogu, vyzvednout si ji můžete do 3 pracovních dnů. Pokud budeme vytvářet nový návrh z vámi přinesených dat, pozvánku i oznámení vám grafik navrhne a po korektuře je nachystána k vyzvednutí obvykle do 5 pracovních dnů. I vámi navržená zpracovaná pozvánka dodáná v elektronické podobě je realizována do 24 hodin od schválení zakázky.

Na každou společenskou akci, ať už soukromou nebo společenskou, bychom měli být zváni pozvánkou.

K čemu je vhodné zvát klasickou pozvánkou:

  • Výstava
  • Veletrh
  • Firemní akce
  • Vernisáž
  • Narozeniny
  • Oslava

Používané technologie

Pro tisk plakátů a letáků disponuje firma REPRESS různými technologiemi. Všechny vynikají vysokou kvalitou tisku, u fotografií omezenou většinou pouze grafickým rozlišením předlohy.

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je vhodný pro větší náklady a do formátu papíru B2, tj. 700×500 mm. Potisknout lze oboustranně papír ofsetový, karton i papír křídový větší gramáže. Jako ideální se tato metoda jeví pro barevné letáky velkých množství, cena za kus je pak velmi příznivá.

Digitální tisk

Digitální tisk je profesionální způsob umožňující rychlý, téměř okamžitý plnobarevný oboustranný tisk z grafické předlohy, a to prakticky od jednoho kusu, do velikosti formátu SRA, tj. 487x330 mm, na libovolný druh papíru do gramáže 300g. Hodí se pro malonákladové a středonákladové plakáty menších rozměrů, letáky či prospekty. Pořídit je z vlastní předlohy můžete na počkání v naší provozovně COPY COLOR.

Risograf (RISO) je zařízení pracující na principu průtisku a lze využít pro velmi rychlý a levný černobílý tisk plakátů nebo letáčků většího množství kusů do formátu A3 v dostatečné kvalitě.

Velkoformátový tisk

Velkoplošný tisk umožnuje barevný tisk na papír běžné gramáže (případně i na fólii, textilii nebo samolepku) šíře až 137 cm, délka potisku na tomto stroji je prakticky neomezená. Tento způsob tisku oceníte, potřebujete-li menší množství rozměrově výrazných plakátů, využívá se také pro velkoplošnou reklamu a billboardy.

REPRESS, spol. s r.o.


Po-Pá   |   7.00 - 15.30

Plucárna 3594/10
695 01 Hodonín

repress@repress.cz

tel.: +420 518 341 700
gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, provozovna


Po-Pá   |   8.00 - 16.30

Obchodní dům ESO
Národní tř. 3687/42
695 01 Hodonín

copycolor@repress.cz

tel.: +420 518 342 531
gsm: +420 777 342 531

již 25 let s Vámi - REPRESS.cz