Laserové gravírování

Skleněné kuličky

Kuličky potisknujeme klasickou technologií - i vícebarevně. V poslední době značíme i laserem - obdoba pískování. Mezi významné odběratele patří Město Brno a jejich zakázky na kuličky pro brněnský orloj (Wikipedie).

Realizované křišťálové kuličky byly s emblémem Adventu a v současnosti jsme dodávali s logem HC Kometa Brno - u příležitosti vítezství v české hokejové extralize. (psali o nás - Brněnský deník, Blesk, Brno).

Kuličky ADVENT Kuličky Vítězná Kometa

Laser jako ideální prostředek pro gravírování reklamních či dárkových předmětů

Jdeme s dobou a proto už několik let v REPRESSu provozujeme LASER - laserové gravírování, zařízení pro značenívypalování a řezání laserem. Chcete originální dárek nebo atraktivní reklamní předměty? Potřebujete šablonu? Nebo hodláte vyřezat z materiálu složitý tvar dle vašich potřeb? Pro náš CO2 laser žádný problém. Reklamní předměty si můžete vybrat buď z našeho katalogu, nebo si případně svůj materiál či věc dodat sami. Na sklenici nebo např. na láhev s vínem vám vygravírujeme grafiku, text nebo monogram dle vašeho přání.

Stáhněte si náš leták o laserovém gravírování!

Laserové gravírování - moderní, rychlá, originální a žádaná technologie

Výkonný CO2 laser zaměříme přesně na místo, kam si přejete nesmazatelně zvěčnit vaše logo, libovolný text nebo grafický symbol. Při gravírování laserem paprsek hloubí stopu do materiálu, dřevo se v místě kresby ztmaví, plexisklo a sklo získá matnou kresbu připomínající pískováníLaser dokáže vyřezat jakýkoliv vámi požadovaný tvar do rozměru 735x436 mm. Kresbu lze vytvořit jak lineární 2D, tak také prostorovou takzvanou 3D nebo rotační gravírování nám umožňuje gravírovat po celé ploše láhve či skleničky a to až 360° pro délku 36 cm a průměru do 16 cm.

Laserové gravírování | Fotogalerie
dark-lahev10.jpg laser-01.jpg laser-02.jpg laser-03.jpg laser-04.jpg laser-05.jpg laser-06.jpg laser-07.jpg laser-08.jpg laser-09.jpg laser-10.jpg laser-cena-classic.jpg laser-deska01.jpg laser-drevo-mix01.jpg laser-drevo04.jpg laser-hlavicka.jpg laser-jidelnicek02.jpg laser-kalendar.jpg laser-plexi01.jpg laser-privesky07.jpg laser-privesky09.jpg laser-propiska.jpg laser-ruzne01.jpg laser-vizitky-deco.jpg rekpred-tuzky01.jpg

Na co použít laserové gravírování?

Laserové gravírování lze použít u širokého spektra materiálů – laserová gravírka vytvoří stopu do eloxovaného hliníku i jiného kovu - chirurgická ocel, sklo, dřevo, překližka, plast, koženka, guma, kůže, koženka, speciální samolepicí fólie nebo i pokoveného papíru či obyčejného kartonu, popř. lepenky. Touto metodou vám můžeme vyrobit nejrůznější technické štítky, cedulky štítkydesky jídelních lístků, vyřezat visačky na víno a přívěšky, opatřit logem či nápisem reklamní propisky, luxusní dárková pera PARKER, zapalovače, skleničky, hrníčky, láhve, otevíráky, krabičky, a to i kusově.

V poslední době zaznamenáváme nárůst tzv. digitálního laserového výseku - bez použití drahého výsekového nástroje.

Stáhněte si náš leták o technických štítcích!

Výhody laserového gravírování

  • přesnost – laserový paprsek pracuje neomylně

  • bezdotykovost – laserové gravírování nezatěžuje mechanicky předmět

  • trvanlivost – laser pracuje do povrchové struktury materiálu

  • estetičnost – vypálený motiv působí neotřele

  • rychlost výroby – pro menší rozměry a počty

REPRESS, spol. s r.o.


Po-Pá   |   7.00 - 15.30

Plucárna 3594/10
695 01 Hodonín

repress@repress.cz

tel.: +420 518 341 700
gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, provozovna


Po-Pá   |   8.00 - 16.30

Obchodní dům ESO
Národní tř. 3687/42
695 01 Hodonín

copycolor@repress.cz

tel.: +420 518 342 531
gsm: +420 777 342 531

již 25 let s Vámi - REPRESS.cz